| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum sa fiu indiferenta dar in acelasi timp vreau sa se indragosteasca si mai mult de mine!?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi scoti ochii afara din orbite cand il vezi al naibi de indiferenta vei vi crede-ma, acuma pe bune tu crezi ca dragostea e un joc de gradinita nu

| neutrino a răspuns:

Nu cere imposibilul de la viata...

| Dariusuu a răspuns:

Cu atitudinea asta vei fii privită doar ca un obiect sexual.

Dă-i motive să te cucerească.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Te vrei misterioasa, a? Lasa teatrul ca devii panarama fara sa iti dai seama.

| vegeta a răspuns:

Daca faci chestii din astea s-ar putea sal pierzi de tot si el o sa se reorienteze spre alta fata si de tine o sa zica ca esti fitoasa sau ceva de genu