| rominianul77 a întrebat:

Cum pot impresiona o fata populara din scoala?

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna.Trebuie neaparat o fata populara? Fetele populare sunt ingamfate(unele nu toate).Pe ele le intereseaza doar cei cu bani,cu corp bine facut, si...cei populari laughing
Dar te ajut:poti sa-i dai o floare, o felicitare, o cutie cu bomboane, daca ai voce poti sa-i canti ceva de dragostelove struck
invit-o sa iesiti.Fii romantic.
Daca refoza toate astea, inseamna ca ce am zis mai sus despre fetele populare e adevarat, iar aceea fata nu e pentru tine.
Mult noroc!:* Funda?love struck

| rominianul77 explică (pentru Ozdogan):

Mda ai avut dreptate sa ma port dragut cu ea si a functionat acum din cel mai prost din calsa am devenit cl mai popular din clasa in fine mersi si ea sim ca nu e ca celelalte

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cu fața aia pe care o ai mai bine stai cuminte în banca ta ca o sperii pe biata fata.

| Xtadelo a răspuns:

thinking
Cati ani are fata?
Cati ani ai?

| Brâncuşi a răspuns:

Nu stiu cum, dar mai bine stai in banca mea, odata era sa ma bata unii, ca m-am dat la o fata frumoasa de la mine din scoala, las-o ca daca ea te placea vorbea cu tine si...asa ca stai in banca ta, mai sunt fete in aceasta lume.

| Armatistul82 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ahhaha sa te bata... cand te faci agresiv, sau bati pe alti nu te mai bate nimeni crede-ma.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Armatistul82):

Nu imi place sa fiu o fire batausa, mereu stau in banca mea...Nu ma dau cocos ce ma dau smecher da? Si cand ies dupa scoala sa vino vreo 10, asa daca tac si nu comentez, trec peste, stiu cum sa procedez.

| Armatistul82 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Da,aia cu 10 e adevarat... mau urmarit o data dar am reusit sa scap, dupa aia nu au mai venit hahaah iti dai seama ce nebun is? nu ca as fii smecher doar sa....isi bata joc de tine cineva, atunci bat pe oricare

| forsaken99 a răspuns (pentru Armatistul82):

Da face pe Noris si ia bataie ca o petala care sta in clea unui mars de armata tongue

| VampireBlood a răspuns:

Pai dai tratament special fata de alte fete...zambeste-i..dai o floare! bafta!