| SmileForMe12 a întrebat:

Cum sa fiu mai populara la scoala? Ma simt exclusa de peste tot. Funda

5 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Popularitatea iti da mai multa incredere in tine? Ar trebui sa te remarci prin lucruri bune, un concurs castigat, un comportament exemplar

| ElenaSA a răspuns:

Sa nu jignesti, sa-i ajuti pe ceilalti, sa astepti ce se spune inainte de a vorbi.

| Georgemy2 a răspuns:

Fii sociabila cu toata lumea, intra in grupuri mari de persoane big grin

| dana12848 a răspuns:

Popularitate e o prostie...
ce inseamna ea( 1.sa injosesti oameni care nu se ridica la nivelul tau.2pt a avea popularitate normal catrebuie sa ai haine de firma, bani....ca sa fi popurala trebuie sa nu di pplictisitoare pentru nimeni iar asta inseamna (sex, draguri, tigari, anturaje dubioase )ect sfatul meu este sa incerci sa iti faci niste prietene si sa incerci sa comunici mai mult ..nu sa fi pupulara ..pt ca am impresia ca nu sti ce inseamna laughing)

| Kleoo a răspuns:

Pai depinde din ce mod vrei sa fii vazuta ca fata populara. Eu am exact ca tine asa ginduri. Cred ca daca esti bogata te ajuta mult. Aproape majoritatea fetelor se uita dupa alea care sunt imbracate stilat, care au mult haine si telefon performant.