| AlexandraAlee a întrebat:

Cum pot recupera parola de pe facebook? adica eu acum is logata pe cont. dar am incercat sa schimb parola, dar cea actuala nu este buna straight face.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai te-ai dus in e-mailurile tale ca sa-ti activezi noua parola?
Ce browser folosesti?
RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER MOZILLA - daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele

Succes!

| ascovit a răspuns:

Cand te llog-ezi scrie undeva ti-ai uitat parola. te pune sa scrii id-ul de pe care ai facut contul respectiv de facebook si iti trimit un email sa iti schimbi parolabig grin