| RedBull69 a întrebat:

Cum pot rezista mai mult într-o partidă sex? De obicei rezist în jur de 15-20 de minute dar cu soția....amanta e mai vulgară și îi place mai tare iar cu ea mă termin sub 10 minute ceva solutii există oare?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Exista,nu le stiu insa ca nu m-au interesat, dar daca te termini repede(pentru moment desigur ca in viitor si cu experienta creste timpul, deci sa n-ai stres) ideea e ca daca cand intretii actul sexual ii gasesti punctul o poti face sa aiba orgasm si sa-si dea drumul in scurt timp, adica degeaba mai conteaza ca iti dai tu drumul repede daca ea are orgasm.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Praf de putut.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Solutii sigur exista, dar nu se ajunge la orgasmul partenerei in acest timp? Poate ar trebui sa discuiti cu partenera sau partenerele mai mult, sa vezi ce le place si ce nu. Sa incerci sa capeti siguranta in tine cand faci asta, sa respiri in timpul asta, sa nu te lasi purtat de fluxul sexual si sa ramai constient de ceea ce faci.

| Sofer a răspuns:

Bagi primul număr de 10 minute după pauza sa îți revi și încerci următorul număr.

| Gvg1987 a răspuns:

Soluția e sa ramai cu sotia
Nu îți mai bate joc