| Cutza_3681 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca ma iubeste prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Pune`l la incercare pnei in cale o ispita si daca cedeaza e rau daca nu e bun de pastrat laughing. SAu intreaba`l si foloseste un detector de minciuni dar nu ai acces la asa ceva deci iti recomand prima optiune cam asta ar fi o idee din "Test de fidelitzte" poate ajuta puppy dog eyes...

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După cum se poartă cu tine!

| butt3rfly16 a răspuns:

Pai foarte simplu:poti sa-ti dai seama din comportamentul lui, cum iti vorbeste (daca e mereu asa in fiecare zi sau daca isi schimba atitudinea la scurta perioada), din felul cum iti vorbeste(acum e dragastos si tandru si acum e rece si retras) sau chiar si din felul cum te priveste daca atc cand iti spune cuv frumoase se uita in ochii tai sau se uita pe cer, sau daca face glume proaste cand vede o fata pe strada. Oricum tu ar trebui sa iti dai seama daca el chiar simte ceva pentru tine.Baftawinking!

| AnnaMaria a răspuns:

thinking intreaba-l

| Noname_4058 a răspuns:

Prietenul la nevoie se cunoaste! vorba asta a fost spusa candva de un om intelept si avea dreptate...Ia-ti o zi in care sa fii suparata si vezi ce se petrece ii povestesi tot ce ai pe suflet vezi daca te ia in brate daca te sfatuieste ...vezi daca te pupa te alinta, si te incurajeaza.vei vedea daca intr-adevar tine la tine cu siguranta!:-)Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Te sfatuiesc sa iesiti intr-o seara undeva. Vb cu un amic de-al tau sa se dea drept ''iubitul tau'' in fata prietenului. Va imbratisati, etc. Daca prietenul tau e gelos, inseamna ca te iubeste! Bafta!

| codrutza_6320 a răspuns:

Iti faci un id cu un alt nume iti iei o poza d p net tio pui la av te dai drept alta fata si il intrebi daca ar vrea sa va cun daca are pr etc.credema o sa functionezehappyBAFTA