| Dancyk_7210 a întrebat:

Cum sa aflu daca prietenul meu ma iubeste asa cum spune? e posibil s ma amagesca?

3 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

\.winking multi spun ca te iubesc, esti viata lor si cand incolo mint de ingheata apele oh go on totul se dovedeste prin fapte, nu prin vorbe.happy

| danny15 a răspuns:

Da este posibil sa te amageasca, si daca vrei sa vezi daca te iubeste iti trimite mesaje vb cu tine pe mess cand te intalnesti cu el iti aduce un buchet cu flori o ciocolata, vrea sa stea cat mai mult cu tine chestii denastea etc

| freelove_4623 a răspuns:

Buna.
daca te indoiesti de dragostea prietenului tau atunci pune-o la incercare prin mai multe teste