| adriana93 a întrebat:

Io sunt in italia iar prietenul meu in romania sun sa aflu daca ma iubeste? va rosg sarpundetimi

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Offffff! Da, tu suna.Macar te mai linistesti putin.Ar trebui sa gasesti o cale sa vorbiti mai des(mess, skype). Stiu ca trebuie sa iti fie foarte greu asa departe de el.Gandeste-te,totusi,la momentul in care il vei revedea.Si daca dragostea voastra e reala, totul va fi bine.Suna-l!

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeCata a răspuns:

Contacteazati si prietenii din tara si ii intrebi ce face dar doar prieteni de incredere.

| Cristi1998 a răspuns:

Suna-l daca nu raspunde la telefon si-a gasit altawinking deci dai papuciiiii!laughing

| Costică_6760 a răspuns:

Folosește Skype, ieși mai ieftin. Și așa relațiile de la distanță sunt la mișto.