| superboys a întrebat:

Cum pot sa cucersc o fata

10 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Iesind din casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent şi cu vrăjeală.

| SunnyDay88 a răspuns:

Acorda-i atentie(vezi ca nu am zis atentii). daca ii iei mai mult decat sucul pe care il impartiti la intalniri atunci ii cumperi dragostea si nu cred ca vrei asta.

| KinderBeeeib a răspuns:

Stii fetelor le plac baietii care stiu sa vorbeasca, stiu din propria experienta happy.

In al doilea rand, nu ai cum sa o cuceresti si nici sa o faci sa te placa ceea ce poti e sa o impresionezi, sa ii fi aproape si cu timpul sa fi-ti impreuna.Nu te grabi ca iese jale.

| BlackOldSun a răspuns:

O fata nu te va invata niciodata cum sa o cuceresti din pct de vedere logic bai! la ea lucreaza emotiile cu asta trebuie sa te ocupi tu bine sa simta emotii cand e cu tine! fii barbat nu un bou fara cap!

| BndVictoria a răspuns:

Daca tu esti expertul, mai ai nevoie de sfaturi? Glumeam! Cucerirea unei fete se face pas cu pas. Desi, in ziua de azi, fie vorba intre noi, exista si fete mai putin sensibile si mai nerabdatoare, care prefera baietii cu tupeu, smecherasi, chiar golanasi, care sa le spuna din prima tot felul de abureli. Totusi, sa revenim la cucerirea celeilalte categorii de fete, sensibile, finute si romantice. O fata din aceasta categorie doreste sinceritate, in primul rand. Apoi fii comunicativ, amuzant si foloseste un limbaj frumos, ingrijit in conversatia cu ea, dar fii si un bun ascultator atunci cand vorbeste ea. Incearca sa fii atent, grijuliu si chiar protector cu ea. Daca sunteti colegi de clasa si va cunoasteti, dar nu indraznesti sa-i vorbesti deschis despre ceea ce simti, trimite-i biletele pe care nu le semna sau SMS-uri, daca nu-ti are numarul in agenda. Incearca sa fii misterios. Pune-i din cand in cand cate o floare in banca apoi, intr-un final, dezvaluieste-i identitatea si invit-o la plimbare prin parc. Bafta maxima si sa fii iubit!

| BndVictoria a răspuns:

Cu mine vorbesti?

| EuD a răspuns:

Cu multa tandrete.Adica o inviti in oras, la un suc, inghetata etc.Incearca sa vorbesti cu ea, sa intrebi ce lucruri ii plac, ce ii place sa faca. Succeshappy

| LoloSiis a răspuns:

1.Cand vezi ca e trista intreab-o ce a patit
2. vorbeste des cu ea :fa-i complimente, ajut-o daca re nevoie, Salut-o
3.Ii poti face cadouri
4. Spune-i lucruri frumoase si romantice
happy

| Florin_Cosmin_1989 a răspuns:

1.spune-i glume daca rade esti pe drum bun
2.intreabo ce culore au ochi ei si daca iti spune uitate sa vezi va trebui sa ii spui sunt cei mai frumosi ochi din lume
3.va intalniti in pauza si ii spui un compliment adevar si dupa urmeaza cuvantu magic TE IUBESC