| ADYCSN a întrebat:

Dati-mi va rog niste sfaturi cum sa cucersc o fata pe care nu prea ma cunoaste! Raspunsul cel mai elocvent va primii funda!

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Scumpul meu, nu stiu ce caracter are ea..insa o poti scoate in oras, o poti duce la plimbare, ii poti face complimente. poarta-te normal, povesteste-i lucruri interesante din viata ta care crezi ca ar aduce un plus viitoare relatii si cel mai important, nu te da ceea ce nu esti! spune-i ca o placi, dar ca nu te grabesti si ca vrei sa lasi lucrurile sa mearga de la sine..roag-o sa iti dea sansa sa te cunoasca..si nu uita de flori! te pup si sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

Ii dai limbi si ai cucerito tongue

| ADYCSN explică (pentru alex9569):

laughing Mai simplu ii bag limba pe gat rolling on the floor