| Tradare1 a întrebat:

Imi place mult de o fata,dar nu stiu cum sa o cucersc,ce sa ii spun, ce sa fac.Plz la cel mai bun raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Incepe prin ai face complimente, fetele adora cand le zici ceva de genul: Imi place bluza, se asorteaza cu ochii, dupa care incearca sa ii castigi increderea, sa fie sigura ca se poate baza pe tine, cheam-o afara la un suc, faceti orice impreuna, dupa care incet incet avansati in relatie si cand va veni momentul( vei stii tu) ii zici ceea ce simti si daca sentimenul e reciproc atunci... gata sunteti impreuna...
Bafta

1 răspuns:
| ChristianPunk a răspuns:

In primul rand, fii tu insuti, fa-i complimente, dar nu fara sens[ce culoare au ochii tai. o albastri, sa stii ca imi plac] ia-o usor, las-o pe ea sa faca primul pas, iar apoi marturisestei sentimentele, asta sigur va functiona