| ADYCSN a întrebat:

Dati-mi va rog niste sfaturi cum sa cucersc o fata pe care nu prea ma cunoaste! Raspunsul cel mai elocvent va primii

3 răspunsuri:
| LuHan a răspuns:

Pai intreaba(daca ai o cunostinta care o cunoaste )ce ii place sa faca sau ce melodii ii plac sau ce hobbyuri....si fae interesat de ele si fa-ti curaj si intreab-o mai multe cum ar fi:cum te cheama? ce mai faci? ce crezi despre melodia...(care ii place ei)etc. Sper ca te-am ajutat.happy

| ADYCSN explică:

Astept mai multe raspunsuri

| Viviana10 a răspuns:

Pasul 1 = Dai niste informatii despre tine, fa-o interesata cat de cat...
Pasul 2 = Pune pe cineva sa te vorbeasca de bine pe la spate...
Pasul 3 = Dupa vreo luna, spune-i ca o placi de ceva vreme si vezi cum reactioneaza!