| νєησм a întrebat:

Cum pot sa fac ca nr meu de tel sa apara nr necunoscut vreau sa stiu cum il activez si cum il dezactivez raspuns urgent! Funda

Răspuns Câştigător
| DaNa51112 a răspuns:

Apelezi cu #31# in fata si suni cu nr necunoscut

7 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Pui diez(scarita, coltul din dreapta jos al tastaturii telefonului) 31 diez inaintea numarului pe care vrei sa-l apelezi.Astfel el nu va vedea numarul tau.

| iverson a răspuns:

#31#numar

| stefan31 a răspuns:

Buna! Poi, inainte sa suni pe cineva pui in fata nr. #31#. De exemplu #31#0757...

| Alecsandraa97 a răspuns:

#31#07. asabig grin funda?batting eyelashes

| Pomar a răspuns:

Formezi #31# inainte de a introduce numarul la care vrei sa suniwinking
De exemplu #31#0723456312 ma rog am pus un nr la nimereala big grin

| DisforDeea a răspuns:

Poi nu se activeaza in nici un fel. Pur si simplu cand vrei sa suni pe cineva pui in fata numarului #31#

| AnOnImA_6308 a răspuns:

De la setari apel
la afisare nr propriu acolo ar trebui sa ai : nr privat, nr propriu si dupa retea
sper sa mearga asa sunt la mine setarile:*
mult noroc