| OanaElena234 a întrebat:

vreau sa dezactivez niste emoticoane de mess si nu stiu cum.rog un raspuns urgent. dau funda celui ce imi spune mai explicitlove struck

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna.Deci depinde ce emoticoane, daca sunt din astea care ai dat clik si leai tras de pe net, te duci in control pannel, add/remove programs, si cauti acolo numele lor, sunt foarte mult nume uite un ex. Swetiens... Asta il stiu si eu.
Succes.
Ciaowinking

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Intra in start control panel add or remove programs si cauti numele progrramului dorit sa-l dezinstalezi, dai click pe el apoi apasa pe remove

| MihaiN1 a răspuns:

Intri in control panel, si dai remove la ce vrei tu.

| Buratina a răspuns:

Daca le mai ai in calculator le dezinstalezi dar daca nu le mai ai, trebuie sa tii minte cum se numea programul, le downloadezi din nou iar apoi le dezinstalezi. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik pe meniul start si scrii cum se cheama programlul
de ex. uninstal messagers iti apare acolo programul si dai uninstal si gata. Funda?