| ZuzaPinky120 a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi creasca parul mai repede? Vreau sa am parul lung (il am mediu) si nu stiu ce sa zic d el...nu prea imi place... vreau sa am parul
lung si sa am o frizura emo (nu ca as fi, nu vreau sa fiu, dar imi place stilulwinking ) si daca puteti as vrea sa-mi dati si niste site-uri cu tunsori emo sau punk.mersi love struck

10 răspunsuri:
| LOkk12 a răspuns:

Foloseste samponul Revalid! il gasesti la farmacie! Eu am facut chimioterapie si m-a ajutat mult. timp de un mi-a crescut parul cu 10 cm! Fundahappy

| BurnInHellSucker a răspuns:

Trage de el. Este dovedit stintific ca intre creier si pielea scalpului mai avem o rezerva de par care are ca scop sa ne atenueze eventualele socuri provocate de surmenajul intelectual. Daca tragi de el (putin mai tare) in jur de 20 de min iti lungesti parul cu vreo 10 cm. Si stai linistita un om care scrie "sami" nu va avea niciodata surmenaj intelectual... NICIODATA.
Sau poti sa iti dai cu un cartof in cap pana mori... e alegerea ta iemonica mica.

| ZuzaPinky120 explică (pentru BurnInHellSucker):

Nu e adv? De unde ai scos-o c dovedit stintific nu poate fi...nu ar trebui sa glumesti pe seama altora...eu tiam cerut un raspuns bun, nu o gluma de acu daca gasesti o intrebare de-a mea te rog frumos nu lasa raspuns

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru ZuzaPinky120):

Mamaaa s-a prins! laughing)))))) si eu care te si vedeam cum te tragi de par laughing))

| ZuzaPinky120 explică (pentru BurnInHellSucker):

M-am prins imediat ce tiam vzt raspunsul! dar totusi misto...laughing ma si miram.cum naibii sa tragi de el? laughing

| Ioanaa1796 a răspuns:

Eu stiu...si chiar merge chestia asta...sa iti tii intotdeauna parul prins in coada si intr-o luna o sa te sperii cat de mult iti creste, asta e pe propria experientabig grin

| RyugaHideki a răspuns (pentru Ioanaa1796):

Nice smug
Chiar daca intrebarea nu a fost pus in categoria corecta, intreabarea e nice ^.^
Merci de sfat Alle ^.^ o data pe zi sa fie spalat ajunge?tongue

| ZuzaPinky120 explică:

Dar poate c u il ti mereu in coada si ti se pare c asa e parul tau natural...o sa incerc, dar ai si niste metode naturiste? mersi mult love struck iti ramn datoare...

| EllyCoolGirl a răspuns:

Poi te caci pe el... nu am incercat dar merje