| iintunericul a întrebat:

Cum pot sa fac sex oral la prietena mea? Ea ma lasa, mie nu imi place gustul, cand e excitata se umezeste "pasarica" si nu imi place gustul, cum pot face sa imi placa gustul sau sa nu se mai umezeasca ea cand e excitata, cine ma poate ajuta cu sfaturi ii dau funda (fara mistouri, ca nu am nevoie)

Răspuns Câştigător
| mariacartan a răspuns:

Eu îți sugerez să te obișnuiești cu asta sau să gândești altfel.Cand o faci, fa-o din fata, priveste-i plăcerea de pe chip si gândește-te ca o faci sa se simte extrem de bine.Cateva sfaturi pe care as putea sa ti le dau ar fi :
1.Inainte să îi faci, bea un pahar cu apă rece, sau baga in gura un cub de gheata si așteaptă până se topește.Eu asa fac de fiecare dată. Efectul este astfel, ea fiind fierbinte în zona vaginului iar tu având o limbă rece îi oferă o racorie de nota 10, plus ca datorita cubului de gheata nu îți mai vine gustul acela.
2. Jucati-va, fi creativ.Cumpara un tub de frișcă, niste capsuni sau cirese.Acopera-i sânii, interioril coapselor zona clitorisului cu frișcă.O să vă placă si tie si ei.
3. Daca niciuna nu merge, trebuie să te gândești astfel. Exista fete care nu se uda.Atunci când se uda, inseamna ca e super excitata, ca e gata de acțiune.Fa-i un oral lung, las-o să se bucure si după pune-te pe treaba.
Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune visinata pe pasarica

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unei "pasarici", intretinute care este mereu curata, igienizatea, cunilitia reprezinta o adevarata incantare, desfatare iar gustul va fi intotdeauna unul specific secretiei vaginale. Cu cat este mai excitata cu atat va fi mai mare cantitatea de secretie vaginala.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu iti place cum miroase pasarica ei, nu-i face sex oral ci fa-i sex normal.

| ywar a răspuns:

Simplu, prietene in dus ii faci! si pe urma "Pe la spate, pe la spate
Asa vor fetele toate"... Nu-mi apartine citatul dar face parte din patrimoniul national.

| ywar a răspuns:

...cat despre "la prietena mea" - cartea de romana baiatule!

| Mussette a răspuns:

Ii pui ciocolata, miere, sirop laughing pui o bomboana si dai cu limba pana se topeste si iti place gustu laughing

| JustStitch a răspuns (pentru Mussette):

Interesant, dar ai uitat de friscawinking

| Mussette a răspuns (pentru JustStitch):

Asa e blushing

| JustStitch a răspuns (pentru Mussette):

Putem vb ceva in privat?

| JustStitch a răspuns:

Ce n-as da sa fiu eu in locul tau...

Răspuns utilizator avertizat