| inlovewithyou20 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| DoctorulLove a răspuns:

Depinde cati ani ai. Dar vorbind la modul general, baietilor le place sa te cam joci cu ei (chiar daca nu o recunosc), ai putea de exemplu sa iti ridici bluza si sa ii il itrebi daca si el observa ceva schimbat(bluza pana peste buric nu mai mult), sau sa ii zici ca te ustura piciorul sau te doare pentru ca te-ai lovit, si il rogi sa se uite si ii lasi sa te atinga usor (pe glezna), sau porti o bluza mai decoltata si ii zici ca simti ca ai ceva pe gat si il rogi sa se uite mai atent.

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Acum nu poti sa faci un baiat sa se indragosteasca de tine daca nici macar nu te place catusi de putin...
Daca te place macar putin e bine, folosesti mai multe tehnici, stai mereu langa el, fa-i complimente, tinel de brat, daca ptoti ibratiseazal des... Spuneti problemel si ofurile lui si cerei un sfat, ca sa inteleaga ca ai nevoie de el.
Sper ca te-am ajutat, Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| elasexygagica a răspuns:

Arata-i tzatzele love struck

| Stefania96dfg a răspuns:

Sunt multe feluri de a-l face sa te placa, sa te faci observata de el, sa il bagi in seama, si apoi si el, sa incepeti o convorbire draguta, dar daca el nu te place, nu il vei putea intoarce din drum!

| alliss a răspuns:

Doamne! Am vazut intrebari de genu peste tot la categoria " Dragoste si sex "... COPCHIIIIIIIIIII! Du-te la o vrajitoare rolling on the floor doamne nu ai cum sa faci asa ceva. daca ii place de tine se va indragosti daca nu las-o balta :-J

| RapperuL_7603 a răspuns:

Sa te dai la el, sa ii impresionezi sa te porti frumos cu el.