| madalina_4093 a întrebat:

Cum pot sa-i dau d inteles fostului meu prieten ca vreau sa ma lase in pace i-am sp d multe ori dar nu intelege am stat cu alti baieti m-a facut sa ma cert si cu ei mi-am schimbat nr dar l aflat nu d la mine am incerkt sa fiu indiferenta dar nici asa nu a mers ma suna imi sp tot ce i-se intampla imi si daca intr-o zi s-a intamplat sa nu vb cu el ma suna ziua urm si imi sp ca se gand la mine sh multe alte pretexte dar imi mai sp si ca are prietena sh ca se inteleg bine il iub dar cate o data imi vine sa-i dau cu ceva in kp la scoala nu vb nici macar nu ne sal dar cand privirile noastre se intlnes iese fum doar as vb fata in fata el sp ca ma uitat ca nu mai tine la mine dar nu stiu ce sa mai cred daca nu tine la mine atunci dc nu ma lasa in pana mea in pace sa-si vada d prietena lui voi il intelegeti eu nu un sfat pnt eu nu stiu ce sa mai fac mersi pup la voi!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu te lasa in pace deoarece sigur mai are sentimente pentru tine, spune ca are prietena dar poate ca vrea doar sa te faca geloasa, daca tu nu mai vrei sa ai nimic cu el atunci poarta o discutie serioasa cu el in care sa ii explici ca totul s-a terminat si ca puteti fi buni amici dar fara sa te streseaze si sa se bage in viata ta, daca a-ti terminat relatia fiecare sa isi vada de drumul lui, sau cine stie poate ca mai exista o sansa de impacare, tu sti mai bine!

| Razvan a răspuns:

Porti o discutie civilizata cu el si il faci sa inteleaga ca vrei sa te lase in pace si ca a fost intre voi s-a terminat demult

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Pai dai una in cap si isi da seama c nu il mai iubeste

| nfren a răspuns:

Tu trebuie sa faci asa intr-un fel ca el sa simte asta, cind doreste sa te sarute nu o fa ori nu chiar asa de bine, ii raspunzi la tot nu vreau, da-mi pace., cam asa dar si pentruel va fi dureros daca cu adevarat te iubeste!