| Sufletel_3419 a întrebat:

Cum pot sa-i spun unui baiat ca nu-l iubesc.nu sunt cu el si nici n-am fost.(ne socoteam de prieteni buni), dar acum am aflat ca el ma place, insa eu nu simt nimic catre el. Cum sa-i spun asta, ca mai tirziu sa nu fie suparat pe mine(sa nu devenim dusmani).

3 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai fii sincera cu el si spune-i adevarul, spune-i ca nu il poti vedea mai mult decat ca pe un simplu prieten, poate o sa se supere un pic dar o sa inteleaga pana la urma.Baftakiss

| Nechaty a răspuns:

Nui spunelaughing)

| Sufletel_3419 explică:

Cum pot sa nu-i spun... daca el vrea sa fie cu mine, dar eu nu