| KostyCool a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca imi place de ea? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| Tymycy a răspuns:

Pai prima si prima data ii acorzi mai multa atentie, iesiti mai des afara, si apoi incepeti sa vorbiti prin sms ( daca esti un tip rusinos) sau live despre lucruri ceea ce conduc la acest subiect, si ii dai de inteles prin ocolit ca o placi sau prin gesturihappy Daca nu ii spui direct, dar asta nu e sigur ca va avea un succes foarte maretongue

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Hei prietene fi atent la mine si vei fi fericit ...Deci Cel mai bine este sa, i spui printr un lucru simplu si original din propria ta initiativa gandeste si tu la ceva...Dar fi atent la mine sa nu o faci prin cuvinte si prin Fapte.ok? Succes.
Ps Fii tu insuti

| BillyX a răspuns:

Verbal happy curaj ca nu musca, in cel mai rau caz te respinge dar fara risc nu se obtine nimic happy

| memekiki a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi so inviti in parck, unde e mai multa liniste, cred ca ar fi cel mai potrivit, mai departe cred ca ar trebui pur si simplu sa aduci in discutie subiectul si la momentul oportun sa-i spui, nu pierzi nimic daca incercihappy. succes si sper ca te-am ajutat

| Biiiiiia a răspuns:

Buna.
Si eu m-am gandit muult timp unde sa ii spun si cum pot sa ii spun.[unui baiat], dar pana la urma i-am spus pe messenger.Am dat un mass in care am scris la sfarsit "Te iubesc!" si m-a intrebat pe cine? Si i-am zis "tu pe cine crezi?".Si pana la urma am aflat ca si el ma place si acumlove struck"totu-i e bine si frumos".

| Bubu1DuLce a răspuns:

Spunandui ce'mi place cand zambesti...
si spunandu-i in fata