| 434343 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca imi place de ea si sa fiu cu ea?big grin

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te duci, vb cu ea, o inviti la intalnire, si va cuplati. bun totul fain pana aici. daca vrei si sex iti dau un sfat, de fapt un pont, intotdeauna merge: incearca sa organizezi o petrecere la cabana unde vor veni si prietenele ei si prietenii tai, o servesti cu bautura pana cand vezi ca se imbata involuntar si e toata a talove struck

| xXx_6966 a răspuns:

Sa fii tu insuti

| Usagiii98 a răspuns:

Poti doar sa ii spui ca o placi, nu sa o si convingi sa fie cu tine.:)) :p

http://jumatate-de-creier.blogspot.com/