| Bellatores a întrebat:

Cum pot sa imi atrag iubita mai mult,sa o fac fericita,sa se simta implinita, sa se simta bine langa mine?big grin:X

13 răspunsuri:
| Love3 a răspuns:

Mangaieri, atingeri, cadouri, bomboane, flori, lenjerie intima( ii cumperi ei), saruturi, cuvinte dulci

| Bellatores explică (pentru Love3):

Lenjerie intima?hee hee(ea are 15 ani iar eu 16hee hee, ps:nu am facut inca sextongue)hee hee

| Love3 a răspuns (pentru Bellatores):

Aaalaughing asta e alta poveste. Atunci mergeti in parc, cumpara-i vata de zaharhappy fa-o sa rada, sa se simta bine cu tine. Mergeti sa ii cumperi o inghetatahappy petrece cat mai mult timp cu ea

| h3r a răspuns:

Frumoasa intrebare, bravo.
Rasfat-o cat mai mult, vorbeste-i cald si dulce.

Acordai o atentie aparte de celelalte persoane
Spune-i cat de mult tii la ea si alint-o fai poftele mofturile si fa-o sa rada
Fii baiatul ideal pentru eahappy

| Bellatores explică (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Asta imi doresc, dar cum? ..incerc sa fac totul pentru ea..mai mult.

| elfutador a răspuns:

Poti incepe prin a face un dus inainte sa te intalnesti cu ea.

| Nobodyone a răspuns:

Slava Domnului ca mai exista si baieti care se gandesc la fericirea unei fete, nu doar la placerea lui de a o ****. Felicitari pentru intrebare! Respectele mele!
Nu o insela, nu o stresa, nu fi posesiv. Astea sunt lucrurile esentiale. Fa-i mici cadouri, dar sa fie insemnate. O poza cu voi doi intr-o rama foto ar fi ceva destul de sweet love struck. Spune-i 'Te iubesc', fi acolo langa ea cand are nevoie de tine. Vorbeste mereu cu ea, intreab-o de prietenii ei sau familia ei, o va face fericita, sunt sigura deoarece va stii ca iti pasa cu adevarat de ea. Sarut-o, dar nu non-stop, lasa fata sa respire laughing
Alint-o, petrece timp cu ea, vorbeste cu ea atunci cand nu va puteti intalni, dar nu o sufoca; niciodata, unei fete nu ii va place sa fie 'incatusata', sa fie stresata cu mesaje. Cred ca 20-30[maxim] pe zi sunt mai mult decat suficiente.
Good luck!

| Bellatores explică (pentru Nobodyone):

Noi nu vb 20-30 mesaje pe zi, ea e mai rezervata asteapta ca numai eu sa incep conv, numai eu sa fac totul.sad..rama am facut,tbx ii zic,saruturi nu ma pot abtine, dar de vb doar daca intreb eu, adica eu pun intrebari si ea raspunde.vb f mult pe emss,, si cu mine.vb, dar..iti dai seama.iar prin measje ti-am spus cam eu trimit, acum incerc sa o fac pe ea sa trimita, eu o astept cate o ora vinerea sa pana cand iese de la ore, dar ea nu ma asteapta nici 15 min daca iasa inaintea mea.e corect? ce pot sa fac?sad

| Nobodyone a răspuns (pentru Bellatores):

Uneori, perfectiunea poate fi chiar enervanta. Zici ca numai tu incepi conversatiile? Pai asta e o problema. De obicei, intr-o relatie sunt doi oameni si fiecare trebuie sa faca un pas spre celalalt, pentru a fi mai apropiati. De ce nu incerci sa discuti cu ea? Spune-i clar ca astepti cateva semne de dragoste si din partea ei. daca te va intelege va fi perfect, daca iti va spune "Asta e"; "Nu vreau" sau alte lucruri de genul asta inseamna ca nu e fata potrivita sau pur si simplu este o fire mai rece. Incearca sa o lasi mai moale cu cadourile si restul, nu mai fi "iubitul ideal". Isi va da si ea seama in cele din urma ca datorita firii ei a pierdut o persoana care, chiar tinea la ea. Good luck!
P.S: In legatura cu intrebarea ta, nu, nu e corect!

| Bellatores explică (pentru Nobodyone):

Deja incepem sa fim reci, ...nu mai pot sa fiu asa, am pase pase proaste.

| killer17 a răspuns:

Placerea unei femei, nu se reduce numai la a face ceea ce crezi tu ca-i place...Intreab-o ce ar face-o fericita, ce ar face-o implinita.Incearca sa-i vorbesti la randul tau despre placerile tale (asta pentru a vedea daca sunt in comun), daca aveti o comunicare deschisa, nu va fi nici o problema.

| Tanase_Daniel_1993 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ati si dai seama cand trebuie sa o faci fericita si sa se simta bine nu o stresa foarte mult cu ma iubesti sigur sau nu ma parasesti incearca lucruri noi tot timpul adica ai spui macxim de 5 ori pe zi te iubesc si alintata tot timpul cu viata mea soarele meu dragostea mea dar nu tot timpul atunci cand crezi cai bine sa ai spui te iobesc si ori ce ar fi nu te voi parasi esti totul pentru mine