| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU cum stiu daca iubita mea e fericită langa mine fara sa îmi zică?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Chiar nu poti sa faci diferenta intre un om fericit si unul nefericit?
E fericita cand zimbeste, ride, se simte bine. Si cand vede totul in roz happy
E fericita daca te suna, te cauta, sta cit mai mult cu tine, vrea sa faceti cit mai multe lucruri impreuna.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei la tine in brate
ii spui cateva cuvinte frumoase
aduci subiectul catre relatia voastra siiii...
o intrebi daca prezenta ta in viata ei o face fericita

| christall a răspuns:

Daca e vesela, rade, e fericita.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
Daca inca e langa tine cu siguranta e fericita. De ce nu discuti cu ea pe tema asta?
Mult succes.

| EllaTheStrange a răspuns:

In general, iti poti da seama ca ea este fericita daca apreciaza si doreste cat mai mult compania ta, daca zambeste uneori fara motiv, daca vrea sa stie si parerea ta legat de ceva anume, etc. Totusi, ai putea purta o conversatie cu ea pe aceasta tema. (Femeile sunt foarte incantate cand vad ca si barbatii au sentimente, sa zic asa, si cand le pasa.)

| ghhfchhhh a răspuns:

Daca a ramas cu tine si te iubeste si nu s-a despartit de tine, inseamna ca este fericita.
Nu uita sa ii spui in fiecare zi "te iubesc"
Bafta!