| Elena11 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca fostul meu prieten mai simte ceva pentru mine? Mentionez ca el a tinut foarte mult la mine cand eram impreuna dar totusi ne-am despartit cam acum o luna. Cateodata, cand ma uit la el parca imi dau seama ca mai simte ceva pentru mine dar nu sunt foarte sigura. Noi nu mai vorbim deloc: nici pe mess, nici pe facebook, nici la telefon desi a fost vorba ca ramanem amici.

In ultimul timp nu ne-am vazut deloc timp de 3 saptamani dar o sa ne vedem zilele astea la o activitate la care amandoi participam si as vrea sa stiu ce as putea sa fac ca sa imi dau seama daca mai simte ceva pentru mine. happy funda :*

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca iti zambeste atunci cand va mai intalniti,daca se baga in seama cu tine pe diverse subiecte,poate sa iti faca unoeri mici complimente,te poate invita la un suc,la o plimbare,daca vezi ca este gelos atunci cand esti in prezenta altor baieti. Exista si problema ca el sa nu arate,sa fie orgolios,asa cum sunt baietii si sa nu arate dar si asa te poti uita in ochii lui atunci cand va mai inalniti, pentru ca, privirea sigur il va da de golhappy.
Baftahappy

| Nemessis a răspuns:

Pai...flirteaza cu cineva si vezi daca e gelos.