| VrRos42 a întrebat:

Cum pot sa îmi fac relatie cu o fată dacă socializez foarte rar spre deloc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Simplui: iesi din casa si inveti sa socializezi mai mult, dacavrei o sansa sa-ti gasesti pe cineva!
Si nu te mai plange ca esti singur sau ca nu te vor fetele, cand tu preferi sa stai asuns in casa in loc sa iesiin lumea reala si sa cunsoti fete.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ai? De ce nu îți place să socializezi? Din păcate nu poți,in cazul de față e o probleme de abilitatea de a comunica cu sexul opus, daca nu ai putina experiență îți va fi foarte greu să cunoști o fata și să fi plăcut cu acest deficit de debit verbal. Și eu am câteodată problema asta,dar la mine e depresia,altfel aș fi mai sociabil,la tine nu coexista nici o problema și asta indică și mai multe probleme pentru că aș este personalitatea ta. Chiar de multe ori mă întrebam ce fata s-ar potrivi cu un băiat tăcut și am ajuns la concluzia că nu parte munte pentru că și pe acestea le poți plictisi teribil,poate doar in cazul in care ar fi respinse de toți ai putea avea șanse.
Altfel,doar daca ai biștari multi,ești înstărit financiar altfel nici o șansă, nici dacă ești frumos că un fotomodel nu o sa poți deoarece o sa zică "asta e frumos dar e prost', așa că tot ce poți să faci este sa lucrezi mult la tine, sa te dezvolți personal citind foarte multe cărți. Dacă ești pudic îți va fi foarte greu să cunoști o fata, lor le plac băieții/bărbații extravertiți nu oamenii tacuti și cuminți.

| Willis a răspuns:

În felul acesta nu poți.
Trebuie să fii cu ea, să o ții de mână, să o iei în brațe.
Să o faci să te vrea și ea...
Nu doar în case separate.

| suntfoartesimp a răspuns:

Joaca te dating sim ul cu colonelul de la kfc