| PsyhoChild a întrebat:

V-ati face relație cu o fată/un băiat care nu are prieteni deloc?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaSt a răspuns:

Poate are alte preocupări si nu are timp de prieteni. Cu siguranta are frați/surori, părinți, cu care se intelege si care i sunt si prieteni.
Nu alegi omul dupa prietenii pe care i are. Dacă ti place de el, iti place si gata. Important e cum se poarta cu tine...

23 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Eu n am prieteni deloc și tot timpul am avut relații. Nimănui nu ii pasa de aspectul asta.

| RAY a răspuns:

Ar face naiba, multi ipocriti pe lumea asta

| Sofer a răspuns:

Nu țin cont de asta. Mai mult îmi place o fata singuratica.

| LPCTSTR a răspuns:

Relationam mai nou cu un om pentru prietenii lui, sau ce?

| Ofiintă a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cât de absurd! laughing

| Ghjnn a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cref

| Ghjnn a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cred

| Donsavas a răspuns:

Nu e asta problema, e problema daca nu socializeaza deloc

| seth2016 a răspuns:

Maybe. Ar putea avea mai putine social skills sau poate nu. Depinde de ce nu are prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Pentru mine ar fi un atu ăsta așa l-aș considera. Eu am multe cunoștințe care pozează în prieteni și prieteni deloc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Deoarece îmi plac oamenii singuratici, fiind şi eu la rândul meu singuratică.
Astfel, am avea amândoi timp numai pentru noi doi şi ne-am bucura din plin de el. big grin

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici sunt baby, de cand te asteptam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca care e faza? Macar sa n-aiba.
Unde-s prietenii nu-i intimitate in relatie. E ori cu prietenii ori cu relatia, si cand e cu prietenii, e gura sparta despre relatie.
Sunt unele persoane care prefera sa trancane pe la prieteni decat sa fie disponibile pentru o relatie serioasa.
Si exista si in Romania, unele femei care prefera sa implice parteneru decat pe altcineva, care nu au prieteni in afara casniciei adica. Pentru ca asta e relatie, nu jocuri dintre "straini" care se ating si au alte persoane mai importante, persoane pentru care prefera sa dea cu picioru relatiei.

| Mogiojojo a răspuns:

Pai daca cineva nu are un handicap fizic sau psihic evident e cam dubios sa nu aiba prieteni deloc. Poate ceva se intampla.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Da tu cati prieteni ai? laughing

| Mogiojojo a răspuns (pentru ForeverAlone97):

0. Tocmai de asta trebuie sa ne dea de gandit la toti. Avem impresia ca e doar ghinion dar nu e deloc asa.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Depinde. Eu unul cred ca nu exista prietenie. Doar oameni pe interes. Ai bani, profita de tine, ai gagici, vor si ei, ai bautura, vin toti la machiala. Pun pariu ca peste 90% din prietenii se destrama daca nu mai ai ce sa oferi.

| Anonima163333 a răspuns:

Da, atunci mi-ar da doar mie atenție. Oricum știu ca suna egoist.
Mereu mi-au plăcut băieții mai timizi și tăcuti.happy

| Veltorb a răspuns:

Probabil da, depinde de cum e el/ea

| DincaGheroge a răspuns:

Da, e mai usor sa ii rapesti