| tini97 a întrebat:

Prietenul meu s-a schimbat..de la un timp este mereu ocupat..sa vorbim pe mobil nu ii cam place...ce as putea face ca sa ii atrag atentia? am incercat mai multe variante incepind cu mine mereu sunt atenta la toate detaliile,ii pregatesc mincarea sa favorita,, aproape ii indeplinesc orce capriciu.dar nici un folos

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Simplu, s-a plictisit de tine, OMUL NU E PROIECTAT SA FIE MONOGAM!

| buzeduulci a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da-ti foc happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru buzeduulci):

Exact raspunsul la care ma asteptam, adevarul supara omul!

| SkyPilot a răspuns:

Mai degraba incearca cu jocuri sexuale. Fii mai sexy, ataca-l, propune-i sa faceti lucruri noi. Daca nu ai success, mi-e teama ca relatia voastra se indreapta catre final.

| MisterRip a răspuns:

Buna! Ai avut vreodata senzatia ca atunci cand primesti tot ce vrei, sa nu mai vrei acel ceva? Iti spun eu cum faci, lasa mai putin mancarea si investeste in tine. Barbatii sunt atrasi de femei sexi care arata bine si se ingrijesc nu cele care put a sarmale toata ziua. Nu-i mai face mofturile, ii dai mai multe motive sa se comporte asa pui paie pe foc. Exista si cealalta varianta, sa aiba pe alta, ori sa-i fi pierit cheful de tine! De obicei cand un barbat nu mai e atent si e ocupat, incearca usor usor sa te indeparteze, nu spun ca toti, dar 98% cam asta fac. Fi atenta la comportamentul lui si daca da semne aiurea ai o singura solutie. Bafta happy