| sskumpik a întrebat:

Cum pot sa-l fac pe fostul sa regrete ca ne-am despartit?

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Of of of. DACa vrei sa-l faci sa regrete ca v-ati despartit asta inseamna ca inca mai tii la el. iar daca el isi da seama de lucrul asta, poate sa profite.
Deci, daca ati ramas amici, comporta-te normal. vorbiti, radeti, glumiti iar daca el aduce vorba de ce a fost intre voi, schimba subiectul. Va vedea ca ai trecut peste si esti fericita si asta il va durea putin.winking

sper ca te-am ajutat, o seara placuta sa ai! big grin

24 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Fii indiferenta! ai sa inveti pe parcurs ca indiferenta doare mai tare ca orice

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu cred ca asta e un remediu sa te razbuni, pentru ca stii ca razunarea e arma...incearca sa te autosugestionezi zicandu-ti ca nu te-a meritat si ca vei avea parte de ceva mai bun care sa te iubeasca mult mai mult si sa te pretuiascahappy
O frumoasa zi sa aihappy

| CrazySoursD a răspuns:

Il ignori

| h3r a răspuns:

Nu poţi face pe nimeni să regrete, atâta timp cat nu conştientizează că a greşit cu ceva anume şi mai ales, dacă pentru el nu însemni nimic.
Aşa că mergi mai departe, lasă-l în urmă.

| sskumpik explică (pentru h3r):

Insemn ceva pentru el. deoarece la 2 zile dupa ce ne-am despartit si m`am bagat cu alt baiat. Nu a suportat chestia asta. Si cand a dat baiatul acela sa ma sarute. eu am acceptat dar fostul nu si la tras pe acel baiat de mana indepartandu`l de mine cu pretextul sa mearga la magazin. A 3`a zi alt baiat a venit sa ma ia in bratse si el l-a tras si i`a spus sa ia mana de pe mine. Alta data ma jucam cu alt baiat. Si el ma cam lua in bratse si i`a spus sa ia mana de pe mine ca ii rupe capul... Deci insemn ceva pentru el si inca tine la mine..Si nu suporta sa ma vada cu altcineva. Dar vreau sa-l fac sa regrete. Sa vada ce a pierdut. Si daca se poate sa ne impakam.

| h3r a răspuns (pentru sskumpik):

Să fie sănătos!
Distrează-te, lasă-l pe el în pace.
O să te caute în cele din urmă.

| sskumpik explică (pentru h3r):

Asa voi face! Nu`l mai bag in seama. Ma las cuceritalaughing) Thx.

| h3r a răspuns (pentru sskumpik):

Ai văzut că eşti fată deşteaptă? tongue

| Oana92 a răspuns:

Dar de ce sa te obosesti sa o faci? Crezi ca merita? Fi fericita si va regreta ca nu e langa tine!

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai dc v-ati despartit?

| CosminutzaAdee a răspuns:

Si de ce sa-l faci sa regrete? Lasa orgoliul draga ca nu are nici un rost sa fi orgolioasahappyDaca vrei sa te impaci cu el vorbeste tu cu el despre ce a fost intre voi si vezi ce iese ca dupa cate ai spus se pare ca el mai tine la tine.Bafta:*.

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Faci sex cu mine, iar eu o sa ii spun ce a pierdut happy ca esti asa buna big grin

| sskumpik explică (pentru Mihaila_Ionut_1992):

laughing) nu k dupa aia ma pune sa fac si cu ellaughing

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns (pentru sskumpik):

Asta era si ideea. dupa ce faci sex cu mine ii zici si lui cum a fost, atunci o sa te doreasca din nou, dar tu o sa il refuzi. Spunadui ca ai gasit ceva mai bun...Sa vezi atunci criza la elhee hee
Apropo cati ani ai?

| sskumpik explică (pentru Mihaila_Ionut_1992):

13=]]

Răspuns utilizator avertizat
| sskumpik explică (pentru paradis89):

laughing)laughing)

| PiticuPorno a răspuns:

Scumpo vreau sa vorbesc serios cu tine... fa nu fi proasta dal dracu da ce esti zdreanta sa suferi dupa el? Teo cauta el cand eu trebui puta si tu ca proasta...baing o faci asa-i pricand oriunde cu toate zdrentele hai succres fa

| sskumpik explică (pentru PiticuPorno):

laughing)laughing)laughing) Inceput bun. Jalnic sfarsitlaughing

| PiticuPorno a răspuns (pentru sskumpik):

Ce stii tu mai nu stii nimic e varza in putz big grin

| sskumpik explică (pentru PiticuPorno):

Sa mori tu?happy

| PiticuPorno a răspuns:

Da nu vreau ca-s tanara si frumoasa :p si e pacat

| evolet24 a răspuns:

Inseamna ca el te.a lasat. dupa cum imi dau seama.deci pe el nu o sa il doara nimic decat daca ajungi celebra