| Allina1 a întrebat:

Cum poti face fostul sa regrete ca s.a despartit,?
Cum poti uita un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu sa uiti, dar îl poti face gelos. Vorbeste cu cat mai multe persoane, fii vesela, dar nu in exces, pentru ca atunci o sa creadă ca nu ai simtit nimic pentru el. Daca treci pe lângă el, priveste-l in ochi scurt, apoi întoarce privirea in alta partea. O sa se simtă rău. Fa-l sa-si pună multe întrebări. Joaca-te putin cu mintea lui. Asa cred ca o sa-l faci sa regrete.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

De regretat mai greu. Iti vezi de viata ta si ai cat mai mult success in ceea ce doresti sa faci. Dar s-ar putea sa nu-l intereseze. Indiferenta doare cel mai rau, dar iarasi, trebuie sa mai tina la tine. Te tii ocupata, lucrezi la succesul din prima fraza si ai sa-l uiti.