| Ioana_9117 a întrebat:

Cum sa il fac pe fostul prieten sa regrete ca ne-am despartit si sa il fac sa vrea sa ne impacam? funda.

Răspuns Câştigător
| CristinaAlina a răspuns:

Usorwinking.
pune-ti in valoare toate calitatile fizice (fundul sani buzele etc)
si incearca sa fi in permanenta langa alt baiat cand este si el de fata. urmareste-i reactiile si daca este nepasator eu zic sa-l uiti dar daca strange pumnul sa zic asa inseamna ca inca ii pasa de tine si ca este geloswinking.
sper ca te-am ajutat. funda te rog :X

3 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Sa regrete? Nu stiu daca il mai poti face.
Sa va impacati? Nu stiu daca va mai puteti impaca din cauza ca poate te-a uitat, s-a indragostit de altcineva.
Sfatul meu e sa ii da-i pace si sa-ti cauti pe altcineva.

| Codrutzz a răspuns:

Sa te culci cu altu/alti big grin

| nike19 a răspuns (pentru Codrutzz):

Mai bine se culca cu elhee hee k il atrage iarwinking