| noname_8775 a întrebat:

Cum pot sa ma despart de un baiat intr-un mod cat mai frumos?big grin dupa ce am stat 2 luni si ceva impreuna. pur si simplu nu mai vreau, as vrea sa fiu singura asa pentru un timp.cum pot sa -i spun sa inteleaga?big grin

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Ok,in orice fel i-ai spune pe el tot il va durea putinhappy

Nu-i trimite mesaj,nu-l suna,nu pune pe altcineva sa se desparta de el ci ii spui tu singura ca te doare insa iti doresti putina libertate, si ca ai vrea sa reveniti la stadiul de prieteni... sper ca te-a ajutatbig grin

Eu am fost parasita, nu parasesc si nu prea sunt expertasad

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai cam in acelasi fel cum ne-ai sp si noua big grin

| MadutzaB a răspuns:

Pai poti incepe prin a ii spune ca te simti putin cam indecisa si ai vrea sa luati o pauza.Sincer mi se pare cel mai frumos mod, decat sa ii spui ca vrei sa va despartiti.

| Oana14_6751 a răspuns:

Poi spune-i ca treci printr-o perioada mai delikata si ca ai vrea sa fiu singura o perioada