| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu singura persoana la care am tinut vreo data? Ma ignora total, iar eu nu i-am facut absolut nimic, nu stiu ce sa mai fac, sunt disperat. Va rog frumos dati-mi niste sfaturi sau sugestii, nu vreau s-o pierd crying. Faptul ca am intalnit-o este cel mai frumos lucru din viata mea si sunt dispus sa fac orice pentru ea...Va rog daca aveti vreo solutie sau vreun mod de-a o recupera inapoi... orice

8 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!

intreab-o ce a patit, de ce te trateaza cu indiferenta. poate i-ai zis ceva, poate ai suparat-o cu ceva.

| Didii15 a răspuns:

Pai poate ea a gasit pe altcineva si de asta te ignorasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat intre voi nu mai exista acel sentiment care odata va lega, nu cred ca se mai poate face ceva.Nu vreau sa te descurajez, fiindca stiu cum te simti, tu cun mai bine care ar fi"sansele"unei impacari, asadar daca esti constient ca nu mai puteti fi impreuna, evit-o si mergi mai departe, daca totusi intre voi mai exista acel"ceva"atunci da-i de inteles si incearca sa-i arati arati ce simti pentru ea.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am zis nimica care s-o supere sau ceva, m-am ferit mereu de asta si daca am facut-o mi-am cerut mereu iertare fata de ea...

nu am cum s-o evit iar de mers mai departe nici atata... este cel mai de pret "lucru" pe care l-am avut vreodata si nu am cum s-o uit cat am sa traiesc...

Va multumesc pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiti ceva imi b a g p u l" in robotzelu vostru ca dupa ce am scris o ora ma cam secat puncte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigur ca vrei asta? eu am patit-o, m-am impacat si dupa 3 ani sa ajuns tot la acest lucru, regret ca am pierduto dar sunt constient ca nu o sa o pot schimba niciodata. Daca chiar vrei asta o sa incerc sa te ajut, in primul rand nu o mai stresa, nu ii mai trimite sms, nu o mai suna, pur si simplu ignoro si tu pe ea, at ea se va speria si va fi mirata. O luna cel putin nu o baga in seama! dupa o luna, 2 luni suno si zii ca vrei sa iesiti undeva(daca nu raspunde, nu insista, asteapta sa mai treaca o saptamana sau poate te va suna ea pe tine din curiozitatewinking n`ai de unde sthii)daca raspunde si zice ca nu sau ca are iubit zii ca nu e o invitatie amoroasa doar un banal suc... daca ajungi pana aici, esti tare, dar iti trebuie ff multa determinare, pe care eu sincer nu o mai am big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sigur ca vreau asta... am mai pierdut-o o data( aproximativ un an n-am stiut nimica de ea.) si numai eu stiu prin ce am trecut ca s-o gasesc iar. Am sa incerc si sfatul tau, dar imi este foarte frica sa n-o pierd definitiv stiu ca n-am s-o mai recuperez apoi niciodata si este totul pentru mine... Imi pare rau ca ai trecut prin ce trec si eu acum si-ti multumesc pentru raspuns!

| shinestar03 a răspuns:

Invit-o undeva spectaculos, beti ceva si fa tu cinste, cumpara-i cadouri si fascineaz-o.Arata-i ca te merita! Bafta!