| sadness_8987 a întrebat:

Este posibil sa recuperez singura fata la care am tinut vreo data in viata mea?( am 21 de ani iar ea 17 ). Acuma ea ma ignora total, ca si cand n-asi mai exista, nu i-am facut absolut nimica care s-o supere sau ceva pur si simplu s-a schimbat radical fata de mine nu i-am spus niciodata c-o iubesc pentru ca mi-a fost frica, dar am incercat sa-i spun ca tin foarte mult la ea iar efectul a fost exact contrariul crying. Va rog frumos daca stiti vreo calea de impacare sau daca stiti vreun mod in care s-o pot face sa-si aminteasca ca exist sad sunt dispus sa fac orice pentru ea... ea este cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat in viata si nu vreau s-o pierd ...sunt intr-o situatzie disperata si apreciez daca m-ati ajuta. Va multumesc si raman recunoscator

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Trebe sa stii ca uneori fetele, ca si baietii isi indreapta atentia asupra altor prieteni, respectiv prietene. Daca chiar o iubesti si iti preiei riscul sa fii refuzat, trimite-i un buchet de trandafiri cu o scrisoare in care ii explici exacte ce simti pentru ea, de ce nu i-ai spus ca o iubesti. Scrie-i frumos, din inima. Eu asa as face si te rog sa ma crezi ca ai sanse 95% sa isi revizuiasca parerea despre tine. In rest e treaba ta. Nu putem fi cu tine tot timpul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda iti zic eu ca nu s-a schimbat nimic in rau.chiar imi doream din suflet sa vb cu tinewinking imi era dor. da ce sa iti dai seama tu.nu iti dai seama de mult.stii.

| sadness_8987 explică:

Pe 1 a fost ziua ei si exact asa am facut... iar de atuncea este si mai rau. Iti multumesc de raspuns

| sadness_8987 explică:

Pe 1 a fost ziua ei si exact asta am facut... iar de atuncea totul s-a schimbat in rau... iti multumesc pentru raspuns