| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama ca unui barbat ii place o alta femeie mai mult decat mine?

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

laughing))
Curiozitatea femeiasca m-a fascinat in tot deauna.
De ce ai vrea sa stii daca o place pe alta mai mult decat pe tine?
Daca te place si pe tine, asta e bine.
Ca se uita si la altele, e normal, doar nu e orb.
Daca nu te afli intr-o relatie cu el, afli pentru ca o va alege pe ea.
Dar daca cealalta ea nu este interesata de el, degeaba o place el mai mult laughing)
In alta ordine de idei, daca esti intr-o relatie cu el, o place si pe alta, ii trece, tot la tine se intoarce, pentru ca intre voi este mai mult decat o atractie fizica.
Daca nu se mai intoarce, cauti pe altul care te place pe tine mai mult decat pe alta. Simplu!

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te mai baga in seama la cum arati tu se intelege

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Esti barbat vad. cum poti face o femeie urata? Cand vei ajunge tu la varsta acelei doamne sa te vedem pe tine atunci. sau arata nene o poza cu tine sa vedem daca tu esti mai frumos. ce naiba cu atatea jigniri. Arata cum arata. asa a fost conceputa de mama natura, si se va gasi cineva sa o acceptewinking nu trebuie noi sa o jignim pentru cum arata.

| Florentina9210 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si daca i-ai spus asta, te-ai simtit mai bine?

| anonim_4396 explică (pentru Florentina9210):

Nu ma intereseaza parerea acelui nimic care comenteaza aiurea pe sub intrebarile mele asa ca nu va mai agitati. Daca nu-i place ceva la poza mea, de ce mai comenteaza si nu cauta alte profiluri mai pe placul lui? Ca sa-mi arati ca nu ma placi trebuie sa-mi arati indiferenta.In momentul in care tii mortis sa ma jignesti, imi arati contrariul a ceea ce doresti sa-mi transmiti. Oricum nimeni nu castiga in fata mea prin strategii dintr-astea de frustrat.

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehee, nu esti singura care a dat de frustrati. Dar noi le facem fata cu bine. Important este sa nu ii lasam sa castige!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din poza deduc ca totusi ai o varsta, daca la varsta asta nu esti in stare sa remarci lucrul asta ferice de prietenul tau care te va juca pe degete. dar o fata matura stie sa isi dea seama de aspectul asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Urmarindu-i reactiile avute in compania fiecareia si facand comparatie intre acestea, pe baza unei analize amanuntite. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Depinde la ce nivel.Esti deja intr-o relatie cu el, sau doar vorbeste cu amandoua in acelasi timp dar nu este implicat inca.

La nivelul acesta, in functie de timpul acordat fiecareia si dupa cum se comporta cu fiecare dintre voi.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Simplu si usor. Suntem barbati, ne plac multe fete, dar mereu ne va place o fata mult mai mult decat o alta si vom face orice sa ii fim pe plac. Daca tu esti impreuna cu un barbat si crezi ca ii palce mai mult de o alta. cred ca te inseli. altfel de ce ar mai fi stat cu tine? E adevarat ca se mai poate intampla sa ne placa de mai multe. de unele sa ne placa mai mult decat ne place de "iubita" noastra. Dar oricat ne-ar place de o fata. niciodata nu vom parasi si nu vom renunta la ceeeaaaa ce vom iubim si ce vom iubi cu adevarat. oricat de mult ne place de alta fata. Si e in firea noastra sa ne placa de mai multe. intelege-l si pe el ca si tie iti vor place mai multi barbati dar vei alege doar unul singur.

| AIeXxX a răspuns:

Spune.i o gluma rea, si vezi cum rractioneaza

| Axde a răspuns:

Eu sunt curioasa daca una il respinge iar el ramane cu cealalta, o va iubi pe viitor pe cea cu care a ramas chiar daca a ramas amic si cu cealalta...la cat sunt de marsavi unii baieti.

| anonim_4396 explică (pentru Axde):

Prea putin probabil.O alege fiindca nu are incotro sau nu e capabil sa-si gaseasca alta care sa-i placa la fel ca aceea care i-a placut mai mult.

| maaluuu a răspuns:

Ca sa fii sigura 100 % de chestia asta, cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el. daca nu, observa cum se comporta cu cealalta femeie fata de tine happy

| SalamBossnr1 a răspuns:

Orice femeie arata mai bine decat tine. Funda?

| YoEma a răspuns:

După cum se cimporta cu tine.