| hfdfjgf a întrebat:

Cum pot sa-mi fac prietenul sa-si recapete in totalitate increderea in mine? Ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa mai fac!

6 răspunsuri:
| L1ve a răspuns:

Pai exista si un motiv? sau asa dintr-o data?

| sofisis a răspuns:

Pai depinde ce ai facut. Daca ai comis-o ..nu cred ca ai cum sa il faci sa aiba incredere in tine cum a avut.
O sa te ierte pe moment dar la fiecare cearta o sa isi aduca aminte si o sa-ti impute greseala facuta.Repet, depinde de gravitatea faptelor comise.

| hfdfjgf explică:

Am vorbit prin mesaje cu un baiat si intr-un mesaj l-am mintit ca o sa ies cu el, dar prietenul meu nu ma crezut ca l-am mintit.Acum dupa ce am gresit nu am mai vorbitul cu tipul acela, doar buna si atat, iar prietenul meu se uita din cand in cand la mesajele din telefon sa vada daca am mai vorbit cu acel baiat.

| hfdfjgf explică (pentru L1ve):

Am vorbit prin mesaje cu un baiat si intr-un mesaj l-am mintit ca o sa ies cu el, dar prietenul meu nu ma crezut ca l-am mintit.Acum dupa ce am gresit nu am mai vorbitul cu tipul acela, doar buna si atat, iar prietenul meu se uita din cand in cand la mesajele din telefon sa vada daca am mai vorbit cu acel baiat.

| L1ve a răspuns (pentru hfdfjgf):

Cati ani ai? nici eu nu as crede ca ai mintit... pana la urma faci ce simti, daca il vrei pe el stai dupa el happy. daca vrei mai multi data viitoare fi mai prudenta happy. treaba cu increderea e foarte grea, doar in timp.

| hfdfjgf explică (pentru L1ve):

Am 18 ani si chiar am mintit pentru ca nu m-as vedea cu altul atata timp cat am prieten