| Buzincu_Taniuşa_1994 a întrebat:

Recent m am despărțit de prietenul meu din cauza ca vorbisem cu altul.Cum sa fac sa ma ierte si sa si recapete increderea in mine? Nu suport despărțirea de el si gândul ca ar avea pe alta.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai vorbit cu altul in sensul ca te atragea sau ca simplii prieteni"? Ca sa stiu ce iti raspund.

| Buzincu_Taniuşa_1994 explică (pentru GdX):

Am vorbit pur si simplu.Nu a fost nimic altceva.Asta după o ceartă.

| GdX a răspuns (pentru Buzincu_Taniuşa_1994):

Inca sunteti copii daca voi va scoateti ochii ca vorbiti cu o fata/cu un baiat. Daca atata incredere a avut in tine incat sa se desparta de tine, inseamna ca nu e pentru tine.