| iulianiuli a întrebat:

Hellp

chiar nu stiu ce sa ii mai zic cum fac sasi recapete increderea in mine
Noi suntem impreuna de 7 luni si ea mi-a zis ca ea asa de frumos pana se ne certam si totul sa daramat ce facusem impreuna

nu stiu ce sa ii zic ca sa iti recapete increderea in mine

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Trebuie sa ii dai de inteles ca vrei ca ea sa aiba incredere in tine.cum? oferindu-te sa iti spuna anumite chestii sau sa o rasfeti. daca nu merg acestea vorbeste cu ea si intreab-o de ce nu are incredere in tine deoarece intr-o relatie trebuie ca aceasta sa fie construita pe respect, dragoste, simtul umorului, incredere si altele. Sper sa va impacati:*winking