| Sisqo a întrebat:

Cum pot sa o faca pe iubita sa faca dragoste cu mine? o iubesc simt ca trebuie sa facem pasul asta, simt ca e pudica astept opinii.

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Discuta cu ea despre asta si vezi daca e de acord

Daca intr-adevar o iubesthi nu ii vei neglija sentimentele. daca nu vrea, nu o obliga

| Octavutzu a răspuns:

Pai daca tu simti ca o iubesti si ca esti pregatit e foarte bine, numai ca trebuie sa astepti ca si ea sa aiba incredere in tine si sa fie si ea pregatita sa faca pasul asta, trebuie sa fiti de comun acord, dar momentan daca ea nu e pregatita ar trebui sa intelegi si sa mai astepti un pic. Incearca sa ii arati ca merita si ca trebuie sa aiba incredere in tine si apoi o sa vezi ca o sa mearga, nu trebuie sa te gandesti doar la sex ca asta o sa aduca o despartire si nu cred ca asta vrei. Deci cred ca ar fi bine sa mai astepti pana crede si ea ca e gata sa faca pasul si totul e ok.

| bOse a răspuns:

Fa-o pe intuneric.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Pai daca te iubeste si stie ca si tu o iubesti pe ia, nu trebuie sa o convingi! Oricum pana nu e sigura de sentimentele tale pentu ea nu va face asta! Mai bine arata-i cat o iubesti, restul vine de la sine...

| lavynika a răspuns:

Nu o obliga. Facetzi acest pas cand se simte pregatita.La fete este mai greu decat la baietzi.Noi ne expunem mai multor riscuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Diiux a răspuns:

Hooo...nu o obliga sa faca dragoste cu tine.laso sa fie pregatita. daca o iubesti nu inseamna ca trebuie sa faci sex cu ea.doamne vreau funda

| ..::EuShiNimikMaiMult::.. a răspuns:

Mai asteapta omule nu trebiue sa sari drect cu ea in pat ia-o pas cu pas pana ajungi in pat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer prin asa ceva trec si eu dar trebuie sa lasi sa vina totul de la sine si din cand in cand mai cauti un stimulent pentru ea si vei vedea ca functioneaza

| Sisqo explică:

Nu prea stiu cum sa o abordez sunt sigur ca nu ar zice.si nu e vb ca am mai fost impreuna acum 2 ani cam 10 luni si simt ca trebuie sa fac asta acum cu ea pentru ca nu stiu sa dau o explicatie concreta trebuie sa fac asta pana plec la facultate astept in continuare un raspuns concret