| baby_4423 a întrebat:

Cum pot sa scot din sarite o fata care ma enerveaza?

Răspuns Câştigător
| claudia_6048 a răspuns:

Ii arati ca este un mare gunoi intr-o imensa gramada si ca nu valoreaza nimica deoarece e o tipa aiurita si proasta care nu stie cat de mult cauzeaza probleme si din aceasta cauza ii arati cat de bine stii sa folosesti arta desfigurariilaughing

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu nu reactionez la nici un fel de provocari, pentru ca sunt de prost gust.Consider de asemenea, ca provocarile le produc cei slabi, sau care urmaresc ceva.Vezi ce urmareste fata respectiva, si in functie de acest lucru, vei lua masuri.Asa cum ti-a spus cineva, indiferenta e cea mai buna metoda, dar daca nu mai poti rezista, poti s-o aduci la tacere cu doua -trei cuvinte bine mestesugite. Dar ai grija, sa nu cazi inpropria-ti capcana, sau sa te injosesti. Numai cineva foarte istet poate gasi cea mai buna cale-si asta depinde si de situatie.

| Sperman a răspuns:

Pur si simplu nu o baga in seama. Indiferenta doare mai tare!

| razvan1305 a răspuns:

Pune-i mana pe san sau pe fund, o sa o enerverze, daca iti da voie iseamna ca te place

| baby_4423 explică:

Eus fata si vreau so enervez ca ma despartit de iubitu meu si ma enerveaza mersi pentru sfaturi

| Teils a răspuns:

O poti scoate din sarite cu niste replice bune de scos din minti laughing. Daca e vb pe mess ii poti da ignore, daca e vorba de o fata pe care o vezi in fiecare o ignori si o sa vezi ca o sa isi iasa din fire laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Fi indrazneata, tupeista, si trateaz-o cu superficialitate, ha-o sa creada ca mereu o sa fi prima, in fata ei, dar cea mai tare razbunare este: firteaza cu prietenul ei, iar in cel mai potrivit moment saruta-l, fiind bineinteles si ea de fata! O va innebuni!

Bafta!

Pa, pa.