| spad3r a întrebat:

Hey, sunt alex.

Deci, toooti colegii mei ma enerveaza. Sunt clasa a 5a si am 12 ani... ma scot toi din sarite >-- toti ma enerveaza, zic ca toti sau sarutat ca au fost cu o fata/baiat, numai rezis, eu n-am fost si nici nu vreau acum, nu m-am sarutat, dar ei ma tot emeveaza, ce sa fac? or nu zic adevaru?

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Zi adevaru, comenteaza poc perversa

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Chiarthinking sigur nu mint uni? eu nu cred ca la 12 ani toti sau sarutat si am fost cu o fata si un coleg de al meu la fel cica e cu o fata si nici macar nu se salut crede-ma alea sunt minciuni zile adevaru eu am 13 ani si nu am fost cu o fata si nici nu am sarutat si nu mor acum

| Raymiiiii a răspuns:

Prietene, ce spun ei e o aiureala sau a fost o joaca de copii la 7 ani, nu ii mai baga in seama, spune-le : bravo voua! si subiect incheiat! eu am 14 ani si inca nu am avut astfel de discutii...si intamplari.Nu merita sa te pui in cardasie cu astfel de oameni, ori vor sa te faca sa te simti prost ori se dau ei mari de cacao, nu merita! Gaseste-ti alti prieteni!

| sMotionless a răspuns:

Pfai vorba lui Squash e o joaca, tu nu-i baga in seama ca nu cred ca au sarutat ei pe cineva pana acum, si eu am tot 14 ani si nu am sarutat pe nimeni, nu esti nici macar pe a 6 sa zici ca nah esti maricel da ai timpwinking crede-ma ca stiu ce zicwinking.