| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce ii enerveaza foarte tare pe unguri? Vreau sa scot unul din sarite, dar habar nu am cum... funditawinking

25 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Le spui ca UDMR-ul n-ar trebui sa existe ca partid. Maine, poimaine ne trezim ca si tiganii isi fac unul, ca doar si aia sunt tot minoritati.

Sa vezi ce-o sa le sara mustarul.

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Te duci calm si frumos in fata lui il si tipi nem tudom moghoros, la mine a mers cu unu la harghita.

| victorandrei a răspuns:

Faptul ca nu o sa aiba niciodata autonomie teritoriala laughing)))

| Bєshka a răspuns:

Dar scuza-ma.Ce ti-a facut el de vrei sa-l enervezi? Imi spui si mie? Eu cred ca n-are nici o vina si cu ti-a facut nimic.Nu inteleg ce au romanii cu ungurii.Sunt si ei oameni la fel ca romanii.Macar ei stiu sa se poarte frumos si sa respecte oamenii nu ca romanii doar injura si isi bat joc de altii.Ia vezi-ti tu de treaba si nu te lega de el! Pa!

| Anda1708 a răspuns (pentru Bєshka):

Pe tine cine te-a bagat in seama, ma rog? Nu-i problema ta ce fac eu!

| lulalica a răspuns (pentru Bєshka):

Ea nu te-a intrebat care e diferenta dintre unguri si romani. bye-byewinking

| bogdan72 a răspuns (pentru Bєshka):

1. Atingi un subiect foarte delicat, si, de asemenea, complex.
2. Poate vrea sa se lege de el din motive personale, nu cred ca are ceva cu el la nivel etnic sau chiar cu toata etnia. Nu mai generaliza.
3. Nu vreau sa deschid acest subiect, dar e absurd sa spui "ungurii stiu sa se poarte frumos", |romanii doar injura si isi bat joc de altii". Abia asta e discriminare - sa bagi pe toti intr-o oala dupa etnie. Sunt si unguri cum se cade, sunt si romani (nu ai tu de unde sa stii care e procentul la fiecare, poti sa spui ce vrei). Sunt si unguri ai dracu (stiu ce vorbesc) sunt si romani ai dracu (de asemenea am mai vazut, cunosc... ca si in cazul precedent). Doar pentru ca maghiarii sunt minoritari nu iti da tie prilejul sa te simti repede ofensata (macar de ai avea de ce - spun asta pentru ca iarasi, poate fi ceva de natura personala si este mai mult ca sigur).

| Bєshka a răspuns (pentru Anda1708):

Macar eu nu ma port ca voi romanii ca niste tigani nepoliticosi care n-au fost crescuti bine de parinti.Sa vezi de-as fi langa tine ce bataie ti-as da daca te-ai lega de vreun ungur.80% din oamenii romani din Romania sunt asa ca tine.Nu trebuie sa ma bage nimeni in seama tarancuto.Am dreptul sa-ti scriu raspuns la intrebare.Nu scrie nicaieri ca n-am voie sa-mi scriu parerea.Dar oricum nu e treba mea si te sfatuiesc sa nu te legi de el.Sunt sigura ca nu ti-a facut nimic.Cam atat mai am de zis.

| Anda1708 a răspuns (pentru Bєshka):

Imi pare rau, dar nu ma pot cobori la nivelul tau! Se vede de la o posta ca infara de gura mare pe care o ai, nu ai nimic altceva PUNCT!

| Bєshka a răspuns (pentru Anda1708):

Hai lasa, te porti ca un copil chiar daca eu inca sunt dar macar sunt matura nu ca tine.Nu vreau sa incep aici sa ma injur fara sens asa ca...

| Anda1708 a răspuns (pentru Bєshka):

Se vede dupa modul tau de exprimare ca habar nu ai pe ce lume traiesti! Intrebarea mea a fost pusa pentru amuzament, iar tu iei totul prea serios!

| Mangustă a răspuns (pentru Bєshka):

"ca voi romanii ca niste tigani nepoliticosi"?! De cand toti romanii sunt tigani, draguto? Daca la televizor apar numai stiri cum ca romanii au omorat, romanii au furat, romanii au violat-o pe tanti Filofteia s.a.m.d. nu inseamna ca asta e toata tara ci doar ca asta atrage audienta. Pana la urma si tu stai in Romania, nu? Atunci hai sa fim 'corecti' pana la capat, sa-i bagam pe TOTI in aceeasi oala. Stai in Romania esti needucat si analfabet! Ce etnie, ce minoritati? Toti la un loc si am terminat cu bataia de cap.
Daca vrei sa fii luata in serios si sa disctuti despre lucruri 'complexe' pe un site de genu, ti-ai gresit vocatia, asculta la mine.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Bєshka):

Daca treceai pe la orele de istorie nu iti prea placeau ungurii.

| yourFanta a răspuns:

BozgorlaughingBorat,cand fie rau asa sa estelaughing**** mama, foleste-le accentul in mod ironic si o sa vezi cum ii v-a sari tandara.

| JosePpPp a răspuns:

"Vine trenu' din galatzi, plin cu unguri spanzuratzi! " laughing bancurile cu unguriwinking

| Helăăăăăuu a răspuns:

Bancuri cu unguri. E ca si rezolvata!

| AndreiDr a răspuns:

Cauti melodia aia pe youtube cu ungurii, si o dai la maxim laughing daca sta pe langa tine.

| Anda1708 a răspuns:

Foarte tare raspunsul tau!

| al3x955 a răspuns:

Vorbeste cu accentul lor....asta trebuie sa ii enerveze

| qwerty1234 a răspuns:

Oamenii prosti ii scot din sarite pe unguri, adica cei ca tinewinking

| Anda1708 a răspuns (pentru qwerty1234):

Seman cu cine ma lauda! Daca ai fi avut nivelul de cunostinte pe care crezi ca il ai, nu ai fi dat raspunsul asta!

| qwerty1234 a răspuns (pentru Anda1708):

Nu incerc sa-ti mai dau explicatii dar daca tu erai asa desteapta cum crezi nu ai fi pus de la inceput intrebarea...

| Anda1708 a răspuns (pentru qwerty1234):

Gandeste-de putin:daca erai tu ala destept nu-mi raspundeai la intrebare si o ignorai total! Atata timp cat intrebarea mea ti-a atras atentia NO COMMENT NOODLE!

| qwerty1234 a răspuns (pentru Anda1708):

Ma faci sa rad, hai ca nu-mi mai bat capul cu tine...