| spad3r a întrebat:

Hey, sunt alex.

Deci, toooti colegii mei ma enerveaza. Sunt clasa a 5a si am 12 ani... ma scot toi din sarite >-- toti ma enerveaza, zic ca toti sau sarutat ca au fost cu o fata/baiat, numai rezis, eu n-am fost si nici nu vreau acum, nu m-am sarutat, dar ei ma tot emeveaza, ce sa fac? or nu zic adevaru?

funda big grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti cicalitor asta e 3º oara cand postezi intrebarea asta aici.

| Castiel a răspuns:

Ti sa mai raspuns odata la aceasta intrebare-.-

| bianca9422 a răspuns:

Si de ce te enerveaza? ca ei au avut pe cineva si tu nu?

vei avea si tu stai linistit
poate chiar mai multe ca eiwinking

| YoungHomie a răspuns:

Vrei sa iti spun eu ceva? nu pentru funda dar
fostul meu prietentongue mi-a spus zilele trecute ca am fot prima fata cu care sa sarutat si eu zic sa nu te mai gandesti la asta ca ai toata viata inainte, nu-i baga in seama.nu esti singurul baiat care nu sa sarutat pana acum.sunteti inca copii.e normal sa vorbiti despre asta, o sa vezi mai incolo ca se schimba lucrurilewinking si at cand o sa ai tu o prietena buna rau peste ceva ani sau cand o sa fie o sa vezi ca cine rade la urma rade mai binewinking o sa le fie lor ciuda asa ca nu te mai gandi la asta

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Inventeaza!
zii ca ai si tu o prietena si ca e cea mai tare si daca iti cer id-ul ei da-l pe-al meu
va fi amuzant
alexa_deutza21

| ShotYouDown a răspuns:

Ignorai,pur si simplu nu i baga in seama...Eu asa fac happy si atunci ei or sa fie cei enervati...