| spad3r a întrebat:

Hey, sunt alex.

Deci, toooti colegii mei ma enerveaza. Sunt clasa a 5a si am 12 ani... ma scot toi din sarite >-- toti ma enerveaza, zic ca toti sau sarutat ca au fost cu o fata/baiat, numai rezis, eu n-am fost si nici nu vreau acum, nu m-am sarutat, dar ei ma tot emeveaza, ce sa fac? or nu zic adevaru?

funda big grin

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da colegi tai sunt imaturi si prosti raulaughing spune-le o poveste asa ca teia despartit ca era curva sau ceva, eu asa am facut cand ma intrebaulaughing ca daca nu ei fiind imaturi si prosti faceau misto dupa-.- asa cachatterbox

| Adorable a răspuns:

Pai, buna in primul rand!
Nu este neaparat " cool " sau trendy sa faci ceea ce fac altii. Ar trebui sa faci ceea ce simti tu ca este bine, in momentul in care crezi ca este bine.
Daca iti doresti o prietena, asteapta persoana potrivita. Ai un drum lung de strabatut unde vei intalni multe fete. Poti incerca sa fii impreuna cu o fata draguta, de care stii ca te vei putea indragosti cu timpul.
Succes!

| Johnny_3797 a răspuns:

CEl mai bine sa nu atragi atentia si gata, lasa ca va veni si timpul tau.Dar daca doresti sa amgesti atunci vei spune ca ai fost odata la tara si ai baut oleaca si te-ai sarutat cu prietenele verishoarei tale si gata happy

| BellyGiggling a răspuns:

Buna alex!
Pai spune-le:
„Da ba si eu am fost cu una dela nu stiu ce scoala da ne-am despartit ca era prea pitipoancaoh go on„(asta daca vrei sa minti)
Daca nu vrei sa minti spui pur si simplu adevaru ca nu va zice nimeni nimicoh go on si daca zice cineva asta zici„ pai ce ba prostilor credeti ca eu ma sarut cu prima stricata ca voiraised eyebrows?„ sau ceva de genu sti?laughing
Hai curajwinking Si eu am trecut prin asta si am facut la fel ma rog in cazul meu era mai usor ca le faceam pe ele curve si stricateblushingwhistling
fundita acumbig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai bine s[ui adevarul.

| Raluca_1494 a răspuns:

De obicei, la varsta asta multi obisnuiesc sa se laude. Asa fac si colegii tai. Daca tu nu vrei sa fi cu o fata, deocamdata, nu trebuie sa fi. Mai asteapta, pana o gasesti pe cea potrivita, pe care o vei vrea sa o saruti.