| followx33 a întrebat:

Cum pot scăpa de inhibiţii și de rușinea asta de a sta goala in faţa iubitului? Știu că nu am de ce să mă rușinez pentru că el mă cunoaște mai bine decît oricine, dar totuși simt mereu cînd avem momente mai intime acest sentiment.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste un cearceaf in primele momente. S-ar putea sa ajute la eliminarea inhibitiilor si a sentimentului de jena/pudoare exagerata. big grin Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu vei scapa de ea decat dupa ani foarte multi.
Este in natura ta sa fii rusinoasa si doar cu vointa poti scapa de asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai suficienta incredere in tine! Daca.ti rezolvi aceasta problema, vei scapa de inhibitii.

| MiruD a răspuns:

Toate am fost asa la inceput. Cu timpul însă scapi de rusinea asta. Ba mai mult o sa iti placa sa stai goală in fata luiwinking

| Coquinnnna a răspuns:

Are dreptate cioaraalbarosie, foloseste un cearsaf.
Il pui sub iubiyyi ca sa-i intre in fund in timp ce i-o sugi agresiv.
Asa scapi de inhibitii.