| Gaby212 a întrebat:

Cum pot si eu sa imi gasesc sufletul pereche? Sau jumatatea, cum vreti voi sa ii ziceti.
Am dat uitarii o fata de care eram efectiv innebunit pentru ca am realizat ca relatia noastra nu e posibila.Ea avea alte planuri... Dupa aia am incercat sa ies cu alte fete. Am avut 2 esecuri totale...In sensul ca nu ne potriveam deloc.
Ce sa fac si eu? Toti baietii la varsta mea au o relatie stabila.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Balanica12 a răspuns:

Moșule poți prin a începe să accepți eșecul ca ceva normal, pentru ca face parte din viata. Nu mai pune preț că trebuie să-ți găsești ceva, mai bine lași lucrurile să te surprindă. Acum sfatul meu este să și acționezi pentru că ești bărbat nu mai aștepta... femeile astepta iubirea, în schimbi tu o cauți, are logică, fii mai tupeist pentru că asta contează foarte mult, fii barbat. Ce-i de varsta ta au relatii pentru ca au realizat ca daca nu merg ei să acționeze nimeni nu o să o facă pentru ei. Gândește pozitiv, nu-i mai da importanță depresiei caută lucruri pozitive în probleme. Bagă-te în seamă cu alte tipe pentru a o uita pe fosta pentru că nu-i singura nebunie din viața ta, trăim în era vitezi si dacă nu te adaptezi ai foarte multe de pierdut. Nu știu câți ani ai, dar nu te mai plânge, milogi și treci la acțiune ori pe Facebook ori în realitate caută lucruri care să te avantajeze din punctul ăsta de vedere. Pune punct si începe de la zero din seara asta sau de când citești acest răspuns. Acționează, vezi unde greșești și nu o mai face, nu uita că trebuie să profiți de moment și de oportunitate nu o lăsa să treacă pe lângă tine. Succes, sper că te-am ajutat. Te pup.

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai dupa doar 2 esecuri ai renuntat?
E cam aiurea, sunt 7, 442 miliarde de oameni pe acest pamant, nu cred ca trebuie sa te dai batut.
Mai incearca.

| alina2k18 a răspuns:

Si eu vreau sufletul pereche si o relatie stabila, astept si eu sfaturi!
winking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Dar tu vrei doar de 20 de cm alinuta

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Accept si 19.5 cmwinking

| Plato a răspuns:

Cati ani ai?

| Gaby212 explică (pentru Plato):

Dar sa stii ca nu sunt urat sau sarac... Daca la asta te gandesti.

| RAY a răspuns (pentru Gaby212):

La 23 de ani deja esti dezamagit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nemaicautând asemenea chestii

| Subsemnatul123 a răspuns:

Au pe naiba toti baietii. Multi sunt singuri in ziua de azi si-s bine trecuti de 25 de ani (ca sa nu mai zic de aia de pana in 25 de ani care sunt mult mai multi). Cunosc si cazuri. Si nu cred ca exista "suflet pereche". Unchiul meu de exemplu niciodata n-a avut soție si acum are vreo 45 de ani. Si am mai auzit de la cunostinte mai de mult de cineva care avea in jur de 40 de ani si traia singur. Depinde de fiecare cum ii merge cu femeile. Unora le merge poate prea bine, altora nu le merge absolut deloc.

| mgtow a răspuns (pentru Subsemnatul123):

A sarit dopu de la sampanie cand am citit comentariul asta laughing incredibil cum a ajuns evolutia omului traind singur, ele sant curve si barbatii singuri, asteptam cu drag femeile robotizate sa ne scoata din burlacie ala e viitorul nostru

| Gaby212 explică:

Inseamna ca 19 nu e bine... laughing