| chelie91ptm a întrebat:

Cum pot sterge aplicatiile din android market de pe telefon? Am instalat faceboku si cand vreau sa sun un numar imi suna numere de pe facebook. a luat-o razna telefonul. Cum fac sa scap?

2 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Conteaza ce fel de telefon ai
Eu iti arat la acestea care au cele 3 butoane jos, acelea care lumineaza si nu fac parte din ecran (http://cdn.asia.cnet.com/i/r/2012/crave/hp/62213275/main_610x458.JPG)Cam asa...
Apesi pe butonul din stanga(acela care seama cu o foaie) in timp ce umbli prin aplicatii.
Apesi "Editare" si apoi o sa iti apara un minus la fiecare aplicatie...
Apesi pe acel minus si gata... Aplicatie stearsa!