| pryntesa a întrebat:

Cum pot uni baieti sa fie asa indiferenti cand vine vorba despre iubire?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Acest lucru se poate întâmpla atât fetelor, cât şi băieţilor/Am auzit cu toţii de fete profitoare/Şi băieţi de cartier/Nu există nici unbăiat indiferent/Toţi băieţii deţin sentimente/Dar nu vor să arate acest lucru/Deoarece vor să se simtă bărbaţi/Să nu se plângă în faţa unei fete/Ceea ce oferă senzaţia de indiferenţă/Dar este o pură aparenţă/Majoritatea băieţilor care arată indiferenţă, o fac în faţa unei fete ce deţăne sentimente puternice şi sincere/Deoarece nu vor să ne rănească sentimentele/Şi acesta este un lucru de admirat la băieţi/Dar gândeşte-te că şi băieţii sunt victime ale fetelor/Care caută aventuri/Sau care stau lângă ei, doar pentru că au o situaţie financiară mai strălucită/Şi de la o trădare, se ajunge la concluzia că toţi băieţii şi toate fetele sunt la fel/Dar nu vă pierdeţi speranţele/Sunt oameni între oameni şi suflete printre suflete

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu trec de iubire nici nu mai exista.

| gigiro a răspuns:

Doar "uni". Altii nu sunt indiferenti, mai ales daca fata stie sa tie fraiele relatiei cum trebuie.

| bogdan74688 a răspuns:

Simplu; majoritatea fetelor ii lasa reci :p asa ca dc sa'si mai bata capu ( mesaj lasat de un baiat ) :p

| MMadalina a răspuns:

La fel de usor cum si o fata poate fi indiferenta cand vine vorba de iubirehappy

O zi bunahappy

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pentru ca romeo nu are urmasi laughing
asa ca nu mai astepta la fereastra Printesi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fat frumos nu are urmasi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai si alte intrebari?

| mickey13 a răspuns:

Cateodata este inverswinking

| merepere a răspuns:

Concluzia.baietii sunt niste curve in adevaratul sens al cuvantului. daca o fata s-a culcvat cu doi baietii la viata ei.de numita curva. daca o fata isi pierde virginitatea cu iubitul ei. e numita curva... daca o fata nu-i satisface placerile "boului"e tot curva. ei insa.ar faceo cu oricine...oricand.si oriundebig grin::*:*