| Suck a întrebat:

Din ce cauza se dramatizeaza asa mult cand vine vorba de iubire?

40 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare isi are experientele personale si acum daca nu ai bani nu exista iubire

| Suck explică (pentru mgtow):

Sa nu generalizam... ma refer mai mult la copii care trec printr-o despartire sau sunt refuzati si deja ajung filosofi.

| Cσcσ a răspuns (pentru Suck):

Pentru ca nu stiu sa se bucure de copilarie.

| OldSoul a răspuns:

Pana nu vei ajunge sa iubesti cu adevarat, si sa fi tradat, nu vei intelege.

| Suck explică (pentru OldSoul):

Am iubit cu adevarat si inca iubesc... pur si simplu ma bucur pentru fericirea acelei persoane.

| LaughingKarima a răspuns:

Nu toata lumea dramatizeaza chiar in halul ala, se dramatizeaza pana in 16-17 ani maxim, ca inca nu stiu ei/ele ce e aia iubirea, si cat de neimportant este sa arati lumii ca tu te-ai despartit sau mai stiu eu ce.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Deja nu-i mai suport pe cei care dau sfaturi in dragoste... nu exista pic de optimism, incurajare, nimic.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Eu nu vad rostul in a da cuiva sfaturi in dragoste. Pana la urma daca tot vrei sa dai cuiva sfaturi, da-ti tie. Chair nu inteleg, si la fel la cei care cer sfaturi, fa si gresesti cu o persoana dar asta este, macar ai facut ceva si ai aflat, pana ai stat sa iti de-a cineva sfaturi care nici nu se aplica la toata lumea.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Imi place cum gandesti... sper sa respecti ceea ce spui.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Multumesc si normal ca respect ce zic pentru ca eu una asa am fost invatata, nu stiu ce au fost alte fete invatate, dar eu am avut instructaj serios de la ai mei.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Tu cati ani ai?

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Fac 17 in decembrie, de ce?

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Asa doar pentru cultura mea generalalaughing multi inainte, e o gandire draguta la varsta si mai dragutahappy

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

De ce toata lumea trebuie sa imi spuna ceva De modul in care gandesc atunci cand le spun varsta mea?

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Pentru ca ai o mentalitate diferita datorita locului in care traiesti, in Romania exista doar mentalitate de târfă.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Si aici e mentalitate din aia, fi linistit.
Si aici, am o discutie cu cineva pe diferite teme, si cand le spun ca am 16 'dar pari mai invarsta la cum vorbesti/gandesti'. Sau cand le spun De parinti 'dar nu pari sa fi crescuta De gay', ce conteaza De cine sunt crescuta arata timp cand m-au crescut bine? Chiar urasc oamneii care se bazeaza doar pe stereotype-uri.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Eu nu agreez homosexuali dar recunosc ca parintii tai adoptivi au facut teeeaba buna cu tine. Eu nu zic ca parei mai in varsta... dar la varsta ta ai o gandire acceptabila in comparatie cu alte fete de aceiasi varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citisem "deratizeaza" :]] batranetea.
Oamenii încearcă sa fie cat mai romantici si se exprima in diferite feluri. Mi se par stupide următoarele : "ursulet, iubitel, pisi etc" chiar amuzante :] adica, hai ca ii gasesti un alint de la nume, dar nu te apuci sa-i spui asa. Părerea mea.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Bine pisilaughingmrrr... miau... ham hamlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Tie nu-ti mai spun ce nu-mi place. Raule laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Hai tu Zuzulicalaughing)) te-ai ciorbi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Nu, nu nuuu. Zuzu-i numai unul aici. Tu. Si mersi ca ti-ai gasit singur "alint" stiu cum sa-ti spun de acum. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Atunci tu esti Zuzicalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Auzi, ciorditorule. Cauta altceva, eu am venit cu ideea de Zuzu. Ia uite mă la el. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pai ca sa ne facem neamuri ca nu vrei sa mi-o dai pe vara-talaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

laughing mă, eu n-am zis ca nu vreau, am zis ca are iubit.
Poate se mărită nepoata'mea (oarecum nepoata) cu fiu'to, cand o sa ai unul... daca o sa ai. thinking Cam complicat, rămânem asa, ca e bine.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Tu nu ma intereseaza ca are iubit, eu nu is geloslaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Pai poate e el. laughing si poate ea e fericita cu el. Ce poveste laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

No lasa ca dupa ce ma cunoaste ii fericita cu mine... o sa facem un triunghi al iubiriilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

laughing e mai mare ca tine. Are 22. laughing
Îmi si imaginez tu te duci la ea:
-Roșcato, (etc etc)
Vine iubitul ei la tine.
-Roscata m*** daca-ti ***** rosu vezi in fata ochilor.
Ce poveste laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Mda si dupa o luna se trezeste el in spital la reanimarelaughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Agresivule, hai ca fac si continuarea.
Tu- Da tu vrei sa mă enervezi ă?
Si dai. O lupta pe viata si pe moarte.
Si la final tot el rămâne cu fata, da măcar l-ai bătut. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Bine e si asalaughing si le scuip si in mancarelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

laughing le scuipi... rolling on the floor nebun. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

laughing)zuzlica... mi-o dai pe vara-ta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Nu. Nu-ti dau nimic.
Stii...decat "Loricica" sau altele...mai bine asa. Zuzulețule. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Zuzica Loricuțalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Hai maaai. Suna ciuat. laughing

| ksuper31 a răspuns:

"Have you ever felt?"

| Ohaithar a răspuns:

Pentru că societatea ridică iubirea în slăvi.