| karinka_7246 a întrebat:

Oare unii baieti care sint indiferenti, pling si ei macar vreodata din cauza la o fata? dar ei oare stui ce e asta iubire?

Răspuns Câştigător
| JusTxMe a răspuns:

Cea mai mare tampenie e sa crezi ca un om e mereu fericit! si daca e baiat ce? nu are sentimente? daca nu si le arata nu inseamna ca nu le are.una e sa nu sufere si alta total diferita e sa NU ARATE ca sufera. poate ei nu-s asa sensibili ca noi, poate nu pun suflet in toate relatiile, da la un mom dat tot da peste o fata pe care sa o iubeasca si pentru care va suferi...doar daca nu e facut din piatrastraight faceceea ce e greu de crezuthappy

11 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Depinde de caracterul lor. Unii plang, iar altii nu. In spatele unui caracter puternic se poate ascunde o fiinta sensibila. Majoritatea cred ca e la "moda" sexul, asa ca nu mai pun suflet fiindca vor sa fie in pas cu "moda". Uneori se indragostesc fara sa isi dea seama de lucrul asta. Dupa cum spuneam: fiecare are firea lui. In familiile unde existe probleme copiii au caracer puternic, fiindca vor sa ascunda si sa uite tot, dar adevarata fata a lor este cea sensibila, deoarece li s-au intamplat multe ex: sa nu aiba mama de mic, sa nu aiba tata, sa i moara o persoana importanta, sa existe mereu certuri in familie etc.

funda?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca nu stii cum se spune ca in viata totul se plateste! asa si cu ei ajung la un moment dat sa planga tocmai pentru ca viata ajunga sa ii puna in situatia in care ei sa fie indragostiti iar acea femeie sa fie indiferenta, sa simta ca acea situatie ii doboara.bineinteles ca nu plang atat de repede si de fata cu toata lumea dar sa stii ca plang... funda?

| devilll a răspuns:

Gasesti dar mai rar

| Dxi a răspuns:

Mi-am pus intrebarea asta de zeeci de ori! Mi-am dorit mereu sa planga un baiat dupa mine, sa tina la mine si sa mi-o dovedeasca. sa nu ma lase balta cand are el chef. Nu imi imaginez un baiat plangand, poate pentru ca ei sunt mai. barbati decat noi, nu lasa afara sentimentele, la noi e mai usor, mergem la o prietena si incepem amandoua sa plangem, povestindu-ne ce ne-a facut 'iubitu' dar baietii nu fac asa, iti dai seama ca ar rade toti de el vazandu-l ca plange dupa o '****'

| Bullweif a răspuns:

In cam 75% din cazuri dupa despartirea definitiva, in timp ce tu plangi dupa el, ori a gasit alta, ori o cauta, oricum e peste tinehappy asta este asa am evoluathappy

| raresel a răspuns:

Saracuta de tine. nu'

| justme91 a răspuns:

Asa e ca s`a despartit vreunu de tine?

| karinka_7246 explică:

Nu,mie nu mi s-a intamplat, dar mii interesant sa aflu raspunsul la aceasta intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si baietii plang logic.
Si de obicei in spatele unui caracter puternic se ascunde o persoana sensibila care este ascunsa bine de tot.

In viata mea nu am crezut ca unul dintre iubitii mei, pe care il stiam cel mai afemeiat, ca va plange pentru mine. Si nu doar o data, de n ori.
Surprize de unde nu te astepti, nu'i asa?

| andreearock a răspuns:

Uni mai pland. o parte dintre baieti stiu dar cea mai mare parte nu au auzit de acest cuvant. cuvantul lor cel mai populat este SEX

| anastasiu230 a răspuns:

Crezi ca ei nu plang.un baiat e mai dur. dar nu inseamna ca nu are sentimente. undeva in acea persoana este un sfluet NOBIL.si stiu! cum este! pentru ca sunt baiat.si imi amintesc ca am avut o iubita.dar.ma inselat.si suspin mereu cand imi amintesc vorbele ei: TE IUBESC sad