| SelenaMe a întrebat:

De ce foarte multe fete sunt instabile, schimbatoare pe idei, pareri si mai ales cand vine vorba de relatii de iubire? Pentru baieti : Vi s-a intamplat sa aveti de aface cu asemenea fete? Ce vi s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am lasat-o cu bagat in pi masii si am trait experienta vietii cu alte femei. La fel schimbator de idei opinii si partenere. Nu mai e stabilitate alaturi de 1 singura. Ne.am curvit toti daca ele sant curve

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Orice om ce trece prin foarte multe probleme ajunge să sufere stări de nevrozizm şi dezechilibru emoţional, dar femeile sunt mai afectate pentru că sunt mai sensibile.
Un om schimbator este un om confuz!
Când întâlneşti o fată care este greu de înţeles, în loc să o judeci ai putea să-i oferi tot sprijinul şi toată încrederea ta.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de varsta fetelor

| Șurubelniță a răspuns:

Nervi intinsi la maxim, intrebari ramase fara raspuns. Cu toate astea, in ciuda situatiilor neplacute, ramane partea amuzanta cu reactiile si comportamentul acestor fete happy

| Paradoxul6 a răspuns:

Aceste fete sunt de neinteles si dupa mine nu prea merita efortul.